реклама партнерів:
Головна » 2015 » Вересень » 19 » Підсумки першого дня фестивалю «Червона рута» в Маріуполі
11:05
Підсумки першого дня фестивалю «Червона рута» в Маріуполі
Підсумки першого дня фестивалю «Червона рута» в Маріуполі З 18 по 20 вересня 2015 року в м. Маріуполь проходить Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута».
У перший день фестивалю виступали вокалісти у жанрі популярної музики. Загалом брали участь 22 вокалісти, але в останню мить суддівська рада включила до списку 23 учасницю з м. Маріуполь Дар’ю Трокачевську.
Учасники виконували по три пісні українською мовою. Конкурс проходить у два тури в яких взяли участь представники з різних областей України, таких як Київська, Донецька, Харківська, Львівська, Волинська, та інші. Наймолодша солістка конкурсу Жукова Анастасія з м. Чернігів (Чернігівська область), якій виповнилося 9 років. З глядачів у залі були присутні молодь та велика кількість військових.
З 17 вересня у рамках фестивалю відкрилася виставка у Міському центрі сучасного мистецтва та культури ім. А.Куїнджі (просп. Металургів, 25) на історичну тему «Повстанський рух проти більшовицьких окупантів Східної і Південної України». Виставку відвідали учні старших класів з 10 шкіл м. Маріуполь та студенти вищих навчальних закладів. Загалом побувало 200 осіб на екскурсії, яку провели організатори з Києва.
Також, разом з цими подіями не обійшла уваги прес-конференція міського голови Ю. Хотлубея з учасниками та організаторами фестивалю «Червона рута». Міський голова сказав, що це велика честь прийняти в Маріуполі Всеукраїнський фестиваль. Він високо оцінив мужність конкурсантів, що приїхали до прифронтового міста, незважаючи на всі тривожні новини. Також, Юрій Хотлубей подарував М. Мельнику ікону діви Марії. Гості в свою чергу вручили керівнику міста пам’ятні презенти.

Олександр Майшев (Чернігів-Маріуполь).Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 929 | Теги: Майшев Олександр, маріуполь, Червона Рута | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar