реклама партнерів:
Головна » 2015 » Вересень » 14 » Подбаймо про комфорт у місті Чернігові
20:05
Подбаймо про комфорт у місті Чернігові
Подбаймо про комфорт у місті Чернігові Комунальні підприємства нашого міста докладають великих зусиль для того, щоб зробити його охайним та привабливим. Зокрема, на тротуарах вулиць, місцях очікування посадки та висадки пасажирів міського транспорту моститься бруківка замість старого асфальтного покриття, встановлюються дитячі майданчики, місця для паркування велосипедів.

Під час обстеження території міста інспектори екологічної інспекції зіштовхнулися з новою проблемою – крадіжки бруківки на зупинках місцевого транспорту та й взагалі по місту.

В деяких місцях посадки та висадки пасажирів бруківка відсутня повністю. Аварійний стан пошкоджених ділянок може призвести до травмування громадян, а особливо в вечірній період. Також, через тривалий час експлуатації на деяких зупинках тротуарна плитка почала розламуватись та розсипатись.

Інспекторами екологічної інспекції проводяться бесіди з балансоутримувачами зупиночних комплексів стосовно відновлення бруківки на зупинках місцевого транспорту та своєчасного вживання заходів по ремонту лавок та додержання у належному вигляді фасадів їхніх споруд.

Чекаємо Ваших пропозицій, зауважень та побажань за адресою: м. Чернігів, пр-т. Перемоги 63, тел. 67-28-25 або за телефоном «гарячої лінії» 97-41-41.

Детальніше ознайомитися з «Правилами благоустрою… м. Чернігова» ви маєте можливість на офіційному сайті Чернігівської міської ради.

За інформацією екологічної інспекції КП «АТП -2528»Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 711 | Теги: Благоустрій, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar