реклама партнерів:
Головна » 2017 » Липень » 29 » Реконструкція історичної будівлі Чернігівської міськради відбувалась у 50-роках минулого століття
11:47
Реконструкція історичної будівлі Чернігівської міськради відбувалась у 50-роках минулого століття
Реконструкція історичної будівлі Чернігівської міськради відбувалась у 50-роках минулого століття У будівлі Чернігівської міської ради другий тиждень тривають роботи з ремонту підлоги на ІІ поверсі. Роботи проводить ТОВ «ФІРМА МЖК-СЕРВІС». Проектну документацію за робочим проектом «Капітальний ремонт підлоги ІІ поверху адміністративної будівлі по вул. Магістратська, 7 в м. Чернігові» кошторисною вартістю 1148519 грн затвердив виконком міської ради.

Проводиться заміна старого покриття на ламінат, перевагами якого є його багатошарова структура, водостійкість, відмінна зносостійкість. На відміну від паркету, ламінат не потребує циклювання, шліфування та покриття лаком, а також догляд за ним дуже простий — прибирання за допомогою засобів, рекомендованих виробником.

Стара підлога впродовж понад 60 років експлуатації була суттєво пошкоджена та місцями прогнила і провалювалась, що було небезпечно як для працівників, так і для відвідувачів. Коментуючи основні складові ремонтних робіт, заступник міського голови Олександр Атрощенко розказав, що спочатку потрібно було зняти старе покриття, капітально відремонтувати балки, вирівняти основу через деякі провалля, перекласти лаги та зверху покласти 2 шари фанери.

- Ремонт проводиться за дорученням міського голови, втім ремонтуються не кабінети, а лише стіни, підлога, тобто, місця загального доступу, які складають перше враження на відвідувачів адміністративної будівлі. Це важливо для підняття іміджу міської влади, адже Чернігівську міську раду відвідують іноземні делегації, мери інших міст України, громадські діячі та інші публічні особи, - сказав Олександр Атрощенко.

Як відомо, будівля міської ради побудована у 1908 році тоді ще на розі вулиць Магістратської і Олександрівської спеціально для контори Державного банку. Після руйнувань у роки війни, відновлення та реконструкція будівлі відбувались у 1953-1954 роках. Саме у ті часи відбудова проводилась з переплануванням внутрішніх приміщень для міськвиконкому.

На переконання фахівців, важливо зберігати та вчасно ремонтувати історичні будівлі, щоб запобігти їх непоправному руйнуванню. Необхідний належний догляд, щоб наявні вже пошкодження, наприклад, даху, підлоги чи системи водовідведення не спричиняли подальших руйнувань. Тож, краще протистояти руйнуванню історичних об'єктів, а не відновлювати їх, що сьогодні дійсно коштує чималих грошей і ресурсів.

За матеріалами прес-служби Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 475 | Теги: міськрада, Чернігів, ремонт | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar