реклама партнерів:
Головна » 2015 » Лютий » 24 » Сергій Журман про результати першої черги четвертої хвилі мобілізації
17:57
Сергій Журман про результати першої черги четвертої хвилі мобілізації
Сергій Журман про результати першої черги четвертої хвилі мобілізації Минув місяць від початку 4-ї хвилі мобілізації.
Як повідомляють в обласному військкоматі, Чернігівщина виконала план Генерального штабу на 98% по особовому складу і на 75% — по технічному забезпеченню. Прецеденти з ухилянням від служби майже відсутні. Натомість зафіксовано близько 50 добровольців лише з міста Чернігова.
— Наші хлопці із 13-го і 41-го окремих мотопіхотних батальйонів та добровольчих формувань неодноразово демонстрували і демонструють на полі бою неабиякий героїзм та відвагу. Не можна оминути увагою і зведений загін міліціонерів, який несе службу в найнебезпечніших точках.
Результати першої черги четвертої хвилі мобілізації вкотре засвідчують готовність жителів Чернігівщини обороняти державу. Хочу відзначити Козелецький, Корюківський, Чернігівський та Щорський райони, де план мобілізаційних робіт виконано на досить високому рівні. Щоправда, є райони, де цей процес трохи гальмується. Зокрема, у Семенівському, Коропському районах та місті Ніжин.
Дедалі серйознішим стає і підхід до відбору новобранців. Прикладом цього є спільний проект спеціалістів Асоціації Психодрами та Чернігівського обласного військкомату. Фахівці мають можливість досконало вивчити соціопсихологічні особливості кожного мобілізованого, щоб уникнути небажаних психологічних розладів.
Варто зазначити, що обласна державна адміністрація сприяє мобілізаційним процесам. Ми надаємо паливо для необхідних рейсів в АТО. У поточному році уже здійснено 42 поїздки. Це і відвезення бійців у зону антитерористичної операції, і їх ротація, і доставка необхідної допомоги, зібраної волонтерами. Також тричі їздили і по наших поранених бійців, щоб перевести їх на лікування до Чернігівського військового госпіталю, — прокоментував виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Сергій Журман.

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю облдержадміністрації.Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1033 | Теги: мобілізація, Сергій Журман, Чернігівщина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar