реклама партнерів:
Сонячне затемнення 21 серпня 2017 року: що воно нам несе? - 20 Серпня 2017 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2017 » Серпень » 20 » Сонячне затемнення 21 серпня 2017 року: що воно нам несе?
20:51
Сонячне затемнення 21 серпня 2017 року: що воно нам несе?
Сонячне затемнення 21 серпня 2017 року: що воно нам несе? День затемнення краще провести в спокійному середовищи і не робити нічого незвичайного або ризикованого. 21 серпня 2017 року о 21:25 за київським часом відбудеться повне сонячне затемнення.

Воно відбуватиметься в 29-му градусі Лева, творчого знака зодіаку, тому одна з головних тем затемнення – творчість. Для людей творчих професій, а також для сфери мистецтва, сонячне затемнення 21 серпня несе благотворний вплив, обіцяючи період нових можливостей, натхнення і розкриття талантів.

Любов – ще одна тема затемнення. Воно може знову запалити згаслі почуття, посприяти оновленню відносин, дати початок новому етапу. Сонячна енергія Льва дає сміливість слідувати велінням серця, зізнаватися у своїх почуттях або вирішуватися на розставання. Також період цього затемнення – хороший час для зцілення розбитих сердець, звільнення від того, що вже не приносить радості. Поєднання Вогню і Повітря – а в 29-му градусі вже починається вплив “повітряного” знака, Діви – робить це затемнення дуже активним. Події, які відбудуться під впливом цього затемнення, будуть швидкими, і навіть можуть вирішитися на вашу користь.

Затемнення пробудить величезні трансформаційні сили, які швидко змінять вигляд світу і долі людей.

Сонячне затемнення 21 серпня 2017 року постарається зруйнувати плани і починання, які йдуть в розріз з любов’ю і милосердям. Найбільше його відчують на собі Леви, Водолії, Скорпіони і Тельці.

У період сонячного затемнення (з 18 по 24 серпня, тобто плюс три дні до і три дні після нього) підвищується схильність приймати дуже “важливі”, безапеляційні рішення і здійснювати стратегічні вчинки, які, швидше за все, будуть незворотними.

Тому небажано в цей час робити які-небудь важливі справи, здійснювати великі угоди, покупки, фінансові операції. Якщо ви планували на ці дні значущі зустрічі або поїздки, то краще їх перенести. Затемнення роблять сильний вплив на підсвідомість, внутрішній світ та психологічний стан людини. Вважається, що сонячне затемнення більше впливає на самопочуття і поведінку чоловіків, а місячне – жінок. Найвідчутніше до затемнень діти і люди похилого віку.

Під час сонячного затемнення можливі і проблеми з фізичним здоров’ям: головний біль, перепади тиску, загострення хронічних захворювань. Особливо погано себе почувають в день затемнення люди з серцево-судинними патологіями, гіпертоніки і ті, хто в цей час проходить курси лікування. Взагалі сонячне затемнення поляризує проблеми зі здоров’ям. Причина в тому, що, згідно з східній медицині, Сонце нам посилає позитивний заряд або енергію Ян, а Місяць – Інь – затьмарюючи Сонце, забирає енергію. Китайці вважають, що день сонячного затемнення – це тимчасова перемога жіночого начала Інь над чоловічим – Ян.

Щоб уникнути поганого самопочуття, в цей день слід приймати контрастний душ і уникати активних дій.

Сонячне затемнення дає можливість швидко позбутися від непотрібних зв’язків, застарілих ідеалів і цінностей. Наприклад, можна порвати з людьми, які вам не подобаються, вийти з поганої компанії. У період впливу затемнень, як місячний, так і сонячних, ймовірність різних видів катастроф збільшується. В цей час вірогідні: ескалація конфліктів, протестів, теракти, пожежі, катастрофи в аеропортах або незвичайні метеорологічні явища. Можливі нелогічні або неправильні рішення, прийняті світовими лідерами, а також проведення виборів, які згодом принесуть втрати і розчарування.

Намагайтеся хоча б безпосередньо день затемнення, 21 серпня, провести в спокійній обстановці і не робити нічого незвичайного або ризикованого.

Під час затемнень краще думати про світ в своїй країні і в усьому світі. Будьте терпимі і делікатні.

Досвід показує, що затемнення, що припадає на день народження, в рівній мірі приносить як негативні, так і сприятливі події: переїзд, розлучення, весілля, здобуття наукового ступеня або творчого звання, зміна в складі сім’ї і т.д. Як правило, саме в періоди затемнень відбуваються великі зміни, фатальні події і несподівані повороти долі.

Джерело: tsn.uaКатегорія: ЦІКАВИНКИ | Переглядів: 756 | Теги: сонячне затемнення | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar