реклама партнерів:
Головна » 2017 » Липень » 4 » Сосницький табір "Січ": традиції та звичаї українського народу
20:59
Сосницький табір "Січ": традиції та звичаї українського народу
Сосницький табір Минулими вихідними в Сосниці стартувала перша зміна проекту «Молодіжний спортивно-патріотичний табір “Січ”».
Організатор – Сосницька районна молодіжна громадська організація спортивний клуб «Анти» – переможець конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

Мета проекту – підвищення рівня національної свідомості, патріотичного духу молоді, любові до своєї країни, знань з військової справи та медицини, формування навичок здорового способу життя та подолання негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі, а також ознайомлення з традиціями та звичаями українського народу.

У таборі бере участь молодь з 21 району області, віком від 14 до 16 років.

У програмі заходу заплановано експрес-курс в історію українського козацтва, заняття з основ військової справи та медицини, лекції та тренінги з основ здорового способу життя, зустрічі зі священиком для підвищення морально-духовного рівня, заняття з розвитку особистості.

За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністраціїКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 668 | Теги: Сосниця, СІЧ, патріотизм | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar