реклама партнерів:
Головна » 2017 » Липень » 7 » Тривожні новини: раніше спіннери мали зовсім інше призначення
07:45
Тривожні новини: раніше спіннери мали зовсім інше призначення
Тривожні новини: раніше спіннери мали зовсім інше призначення Повальне захоплення дітей та молоді спіннерами є зовсім не таким безпечним, як може здатися на перший погляд. Ця новомодна китайська іграшка, в основі якої – звичайнісінький підшипник, зациклює свідомість та блокує мозкову діяльність. Подібну методику використовували свого часу у спеціалізованих лікарнях, аби змусити людей з психічними захворюваннями робити те, що “при тямі” вони б побоялися чи не захотіли.

Про витоки появи спіннерів написали в одній зі спільнот соціальної мережі Facebook зі слів користувача Вадима Андрєєва. Він розповів історію, почуту від двірника у військовому госпіталі, котрий у минулому був лікарем. На початку другої світової війни його викладач брав участь в евакуації пацієнтів психіатричної лікарні з України кудись на Схід. Німці були вже поруч, авіація щедро поливала землю снарядами, а вивезти хворих ніяк не вдавалося, бо вони боялися, чіплялися за все, і затягти їх у машини здавалося неможливим. Тоді лікар-викладач побачив залишений кимось ящик з підшипниками, роздав кожному хворому по одній деталі і показав, як їх крутити. Розумово хворі люди просто були заворожені дійством і легко дозволяли себе вести і садити в транспорт. Після війни доктор описав цей експеримент у науковій роботі, продемонструвавши, як потрібно людям з подібними діагнозами замикати свідомість, аби у них не з’являлися думки, що призводять до непередбачуваних дій. “І тепер, дивлячись, як люди граються спіннерами, я постійно згадую цю історію”, – додав автор.

Автор матеріалу: Оксана Ханас, НежатинКатегорія: Медицина | Переглядів: 448 | Теги: підшипник, спіннер, медицина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar