реклама партнерів:
Головна » 2017 » Липень » 12 » У Чернігові по вул. Кільцевій збудоване сучасне футбольне поле
17:57
У Чернігові по вул. Кільцевій збудоване сучасне футбольне поле
У Чернігові по вул. Кільцевій збудоване сучасне футбольне поле 11 липня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко в рамках прес-туру відвідав будівництво спортивно-оздоровчого комплексу «Чернігів-арена», який знаходиться неподалік від новозбудованого будинку ЖК "Північний" (в кварталі вулиці Кільцевої та проспекту Миру), інформує прес-служба міськради.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, звертаючись до інвестора цього проекту Юрія Синиці (ПП «Кіт і Пес»), зазначив, що ідея будівництва цього об’єкту власним коштом достойна захоплення та наслідування.

«Сьогодні потрібно робити все технологічно, якісно та на найвищому рівні. Це шлях, який забезпечує перспективу інвестиціям», - сказав Владислав Атрошенко. Крім того, він зазначив, що необхідно також вирішити питання розташування глядацьких трибун, забезпечити більш зручну транспортну розв’язку та приділити увагу розвитку інфраструктури цієї території, для того, щоб привабити більше відвідувачів.

Юрій Синиця розповів, що ідея будівництва цього спортивного комплексу виникла дуже давно. Вона полягала в тому, щоб зробити щось таке, що стане пам’яткою для всього міста і розвиватиме його спортивну інфраструктуру. При створенні цього проекту вивчався досвід за кордоном. Будівництво стадіону, який розрахований на п’ять тисяч глядачів, розпочалося рік тому. На сьогодні вже готове футбольне поле. Штучний газон, яким воно покрите, голландського виробництва й аналога йому в Україні немає. Футболісти, які вже грали на цьому стадіоні, були дуже задоволені. Інвестор також запевнив, що поступово територія буде забудовуватися іншими об’єктами (глядацька трибуна, парковка тощо), робитиметься освітлення. Крім того, планується відкриття дитячої спортивної школи. Загалом планові інвестиції складають близько 4 мільйонів доларів.

Довідково
Проект «Детальний план території спортивно-оздоровчого комплексу в кварталі вулиці Кільцевої та проспекту Миру» розроблений приватним підприємством «Портал-М» згідно з договором, укладеним з комунальним підприємством «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради. Цей проект є етапом реалізації Генерального плану розвитку міста, затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 25 грудня 2003 року (10 сесія 4 (24) скликання).

Термін реалізації Детального плану території з урахуванням інвестиційних намірів становить 7 – 10 років. Проект охоплює площу 17,28 га.

Спеціалізація комплексу – спортивно-видовищні, спортивно-оздоровчі споруди, стадіони та відповідна інфраструктура.

Враховуючи основні рішення детального плану щодо освоєння території та пропозиції інвестора, передбачено почергове освоєння території: 1-а черга – футбольне поле для тренувань № 1 з біговими доріжками; 2-га черга – господарчий блок; 3-я черга – футбольний стадіон, футбольне поле для тренувань № 2; 4-а черга – адміністративно-готельний комплекс № 1; 5-а черга – адміністративно-готельний комплекс № 2; 6-а черга – криті та відкриті тенісні корти та 7-а черга – багатофункціональний спортивний комплекс.Категорія: СПОРТ | Переглядів: 581 | Теги: футбольне поле, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar