реклама партнерів:
У Чернігові відкрили виставку до 100-річчя бою під Крутами - 27 Січня 2018 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2018 » Січень » 27 » У Чернігові відкрили виставку до 100-річчя бою під Крутами
11:34
У Чернігові відкрили виставку до 100-річчя бою під Крутами
У Чернігові відкрили виставку до 100-річчя бою під Крутами З 26 січня впродовж трьох тижнів усі охочі можуть оглянути фотодокументальну виставку в Державному архіві області «100-річчя вшанування подвигу Героїв Крут».

На стендах розміщено більше 50 документів, першоджерела яких зберігаються в архівах Києва, зокрема у Центральному державному архіві вищих органів влади і управління України, а також у держархівах Житомирської та Чернігівської областей, музеї Національного університету імені Тараса Шевченка тощо.

Хронологічно документи, що умовно об’єднано у два блоки, охоплюють 1917–2006 роки. У першому блоці відтворені події, які відбувалися напередодні бою під Крутами, а також безпосередньо на станції у січні 1918 року. Другий блок присвячений вшануванню подвигу юнаків після їх загибелі, в тому числі два стенди — експозиції Меморіалу «Пам’яті Героїв Крут».

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації


Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 357 | Теги: Чернгігів, Крути, виставка, архів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar