реклама партнерів:
Головна » 2017 » Серпень » 23 » У Чернігові з'явилася соціальна реклама «Купуй рідне, підтримуй Чернігів!»
19:51
У Чернігові з'явилася соціальна реклама «Купуй рідне, підтримуй Чернігів!»
У Чернігові з'явилася соціальна реклама «Купуй рідне, підтримуй Чернігів!» Днями в Чернігові вздовж проспектів Миру та Перемоги з’явилися 20 сіті-лайтів із гаслом "Купуй рідне, підтримуй Чернігів!". Такі заклики на вулицях міста - елемент соціальної реклами, передбаченої прийнятою в нашому місті «Програмою підтримки малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки». Програма розроблена в тісній співпраці з підприємницьким активом міста, інформує прес-служба міськради.

Серед інших інформаційних заходів програми - підготовка телепередач про чернігівські підприємства та підприємців, а також соціально-рекламних телероликів. Наприклад, вже скоро в людних місцях на вулицях Чернігова перехожі зможуть побачити тележурналістів, які будуть проводити опитування на тему "Чому варто обирати місцеві товари?" Потім на основі цього відео місцевим телеканалом «Дитинець» будуть створені рекламні ролики «Чернігів, купуй рідне!», «Купуй рідне, обирай Чернігів!», «Купуй рідне, підтримуй Чернігів!», які з'являться в ефірі з вересня.

У рамках цієї ж міської програми Управлінням економічного розвитку міста, Чернігівською Торгово-промисловою палатою та телеканалом "Дитинець" цього року започаткований цикл передач під назвою «Кейси» в рамках телепроекту «Срібна гривня». Це розповіді про історію і практику роботи кращих чернігівських підприємств.

Окрім того, зараз готується до друку і каталог кращих підприємств міста "Гордість Чернігова", де інформацію викладено українською, англійською та німецькою мовами.

Довідково:
Серед інших заходів міської «Програми підтримки малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки», реалізованих цього року:
- бізнес-місія підприємців міста до м. Познань «Бізнес з Польщею: розвиток виробничої кооперації»;
- безкоштовні семінари на актуальні для бізнес-середовища теми;
- часткове відшкодування з міського бюджету витрат чернігівських підприємств на участь у виставково-ярмаркових заходах, у тому числі за кордоном.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 733 | Теги: соціальна реклама, Чернігів, Купуй рідне | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar