реклама партнерів:
Головна » 2015 » September » 5 » У Носівському районі пасажирським потягом смертельно травмовано особу чоловічої статі
10:18
У Носівському районі пасажирським потягом смертельно травмовано особу чоловічої статі
У Носівському районі пасажирським потягом смертельно травмовано особу чоловічої статі 05 вересня о 03:50 між селами Червоні партизани Григоро - Іванівка Носівського району пасажирським потягом Київ-Конотоп № 2108 на 758 км. пікет № 8 було смертельно травмовано особу чоловічої статі, яка встановлюється. Розслідування проводиться Носівським райвідділом міліції. Затримки руху потягів не відбувалось.

З огляду на це, Управління ДСНС України у Чернігівській області нагадує мешканцям Чернігівщини правила поведінки на залізничних об’єктах та поблизу них:
1. Дотримуйтесь правил особистої безпеки при переході через залізничні колії та знаходження поблизу них. Привчайте до цього своїх дітей. Пам'ятайте, що залізниця являється зоною підвищеної небезпеки і неможливо огородити тисячі кілометрів магістралі, як огороджуються промислові об'єкти. Необхідно знати, що зупинити зразу поїзд, як автомашину, не можливо, бо навіть при екстреному гальмуванні до повної зупинки поїзд по інерції проїде щонайменше 800 - 1600 метрів. Крім того різке гальмування може призвести до аварії та травмування багатьох людей.
2. При переході через залізничні колії користуйтесь перехідними мостами або спеціально передбаченими для цього переходами. Не переходьте колії, коли наближається поїзд або локомотив, бо зекономлені хвилини можуть коштувати вашого життя.
3. Не дозволяйте дітям ходити або знаходитися на залізничних коліях і поблизу них без супроводу дорослих.
4. Рухомий склад, який стоїть, обходьте на відстані не менше 5 м.
5. Не перелазьте під вагонами.
6. Будьте уважні на вокзалах, особливо при значному скупчені поїздів. Щоб не розгубитися і не стати жертвою нещасного випадку уважно слухайте об'яви по гучномовному зв'язку і дотримуйтесь вказівок оголошень.
7. Не залишайте без нагляду дітей.
8. При поїздці в поїзді не висовуйтесь з вікон і не викидайте сторонні предмети, оскільки можете бути самі травмовані, або травмувати працюючих на коліях людей.
9. Завчасно робіть посадку і своєчасно висадку із вагону - і тільки при повній зупинці поїзда.
10. Перед тим як увійти в небезпечну зону потрібно впевнитися у відсутності потяга, локомотива, тощо.
11. При наближенні поїзда треба зупинитися поза межами небезпечної зони, пропустити його і впевнившись у відсутності рухомого складу , що пересувається по сусідніх коліях почати перехід.
12. Наближаючись до залізничного переїзду, громадяни повинні уважно стежити за світловою і звуковою сигналізацією, а також положення шлагбаумів. Переходити колії дозволяється тільки при відкритому шлагбаумі. При відсутності шлагбаума ( коли переїзд не охороняється) перед переходом колії необхідно впевнитися що до переїзду не наближається поїзд.

УДСНС у Чернігівській областіКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 775 | Теги: потяг, аварія, Носівський район | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar