реклама партнерів:
Головна » 2016 » Квітень » 25 » У Новгороді-Сіверському продають вождя комуністів
18:03
У Новгороді-Сіверському продають вождя комуністів
У Новгороді-Сіверському продають вождя комуністів «Продається пам’ятник В. І. Леніну. Пам’ятник являє собою постать у повний зріст, виготовлений з бронзи, висотою 6 метрів». Таке оголошення з’явилося на сайті оголошень «OLX» в Інтернеті 8 квітня. Поряд — номер телефону з іменем Олег. Бажана вартість — 1000000 гривень. Місце продажу — Новгород-Сіверський.

Дзвоню за вказаним в оголошенні номером телефону.
— Олег?
— Олег.
— Продаєте Леніна?
— Так. І не тільки я. Уся громада міста.
— А ким ви, Олеже, працюєте?
— Я — мер Новгорода-Сіверського.

Міський голова Олег Бондаренко розповів, що Ленін у Новгороді-Сіверському ще стоїть. Знімуть — коли продадуть.

— Не хочеться його тросами стягувати, поламати і як брухт продати, — говорить Олег Анатолійович. — Нехай покупець сам його забирає.

Ціна один мільйон — формальна. Будемо дивитися, хто скільки запропонує. Треба знайти оцінювача для пам’ятника, він визначить ціну. Адже Ленін — власність громади. Зараз головне — привернути увагу. І нехай таким не досить звичним способом. Багато хто критикує, що я дав оголошення. Але то не головне. Потрібно продати пам’ятник, а на виручені кошти поставити фонтан чи якось інакше облаштувати центр міста.

— Крім мене, хтось іще дзвонив за оголошенням?
— Двоє. Пропонували 15-20 тисяч доларів. Але де гарантія, що то не підлітки бавилися?
Сподіваюся, що покупець знайдеться.

Від редактора. Ще років п’ять тому читачі подумали б, що й мер, який дає таке оголошення; і журналіст, який про це пише; і редактор — з ’їхали з глузду. Який час. Важкий. Цікавий.

Автор: Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №16 (1563)Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 841 | Теги: декомунізація, Ленін, Новгород-Сіверський | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar