11:49 У Розльотах ліквідують скажених вовків | |
![]() Нагадаємо, днями скажена вовчиця напала на жителів села Розльоти. В одному з випадків чоловік отримав серйозні травми. Довелося знищити уражених домашніх тварин. Саму ж нападницю застрелив голова одного з мисливсько-рибальських підприємств. Наразі працівники ветеринарної служби провели подвірні обходи та щепили від сказу свійських тварин, а подвір’я, на яких побувала хижачка, продезінфікували. — Основними причинами складної ситуації щодо сказу тварин є недостатній контроль за виконанням правил утримання собак і котів. Почасти, особливо на околицях сіл, тварин не вакцинують. Протягом 2017 року через укуси до Коропської лікарні за медичною допомогою звернулося 33 особи. Як правило, зараження людей відбувалося через домашніх улюбленців, — зазначив заступник голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Коропський районній державній адміністрації Микола Максименко. Йшлося під час зібрання і про створення запасу необхідних ліків для антирабічного лікування, а також посилення профілактичних заходів. За повідомленням Коропської райдержадміністрації | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |