реклама партнерів:
Головна » 2015 » Лютий » 20 » У розвиток Чернігівщини найбільше інвестують німці
17:06
У розвиток Чернігівщини найбільше інвестують німці
У розвиток Чернігівщини найбільше інвестують німці За минулий рік в економіку регіону іноземними інвесторами вкладено майже 6 мільйонів доларів США. Повідомляє Головне управління статистики області.
Станом на 31 грудня 2014 року обсяг прямих іноземних інвестицій, унесених в економіку області за увесь час, становить близько 104-ох мільйонів доларів.
Найбільше, понад 40%, вкладають у розвиток Чернігівщини партнери з Німеччини, майже 16% — за Польщею та 12% від Кіпру. Загалом, в область інвестують 40 країн світу.
Варто зазначити, що понад три чверті іноземного капіталу зосереджено на підприємствах промисловості. По 5% коштів зосереджено на підприємствах сільського, лісового та рибного господарства та у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, а трохи більше 4% — на підприємствах транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності.
Іноземці також вкладають гроші і в підприємства оптової та роздрібної торгівлі та ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів.

За повідомленням Головного управління статистики у Чернігівській області.Категорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 918 | Теги: німці, інвестиції, Чернігівщина, економіка | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar