реклама партнерів:
Головна » 2017 » Липень » 30 » В обласній раді обговорено перспективи включення пам’яток Чернігова до списку ЮНЕСКО
14:52
В обласній раді обговорено перспективи включення пам’яток Чернігова до списку ЮНЕСКО
В обласній раді обговорено перспективи включення пам’яток Чернігова до списку ЮНЕСКО 28 липня голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся із першим заступником голови Громадської ради при облдержадміністрації й очільником Комітету патріотичного виховання дітей та молоді Тамарою Петровою і Сергієм Ткаченком відповідно.

Приводом для візиту громадських діячів стали нещодавні рішення, прийняті на засіданні Комітету з питань охорони та використання культурної спадщини зазначеного вище консультативно-дорадчого органу при ОДА.

За словами Тамари Петрової, члени громадської ради надзвичайно стурбовані станом пам’яток культури стародавнього Чернігова, а також їх належного збереження. З цією метою небайдужі громадяни вирішили звернутись до обласної ради із пропозицією сприяти у створенні робочої групи з підготовки номінаційного досьє для включення низки історичних та архітектурних об’єктів обласного центра до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Як зауважила перший заступник голови Громадської ради, до складу цієї робочої групи доцільно включити фахівців профільних структурних підрозділів Міністерства культури України, ОДА та міської ради, істориків, науковців, громадських активістів, депутатів обласної та міської рад.

У свою чергу Ігор Вдовенко, коментуючи ініціативу представників громадськості, відзначив:

- На моє глибоке переконання, необхідно зробити все від нас залежне, щоб зберегти багату культурну спадщину Чернігова для прийдешніх поколінь.

Водночас голова обласної ради наголосив на тому, що перш ніж створювати робочу групу необхідно детально опрацювати і проаналізувати усі юридичні аспекти для того, щоб визначитись яким чином представницький орган Чернігівщини може долучитися до вирішення цього питання у межах чинного правового поля і своїх повноважень.

На завершення зустрічі представники громадської ради передали свої письмові пропозиції, а також наявну документацію щодо культурної спадщини Чернігова та узгодили з Ігорем Вдовенком алгоритм подальшої співпраці.

За інформацією відділу інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 446 | Теги: ЮНЕСКО, громадська рада, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar