реклама партнерів:
Головна » 2015 » Вересень » 7 » Валерій Куліч зустрівся з працівниками Смолинського торфобрикетного заводу
19:05
Валерій Куліч зустрівся з працівниками Смолинського торфобрикетного заводу
Валерій Куліч зустрівся з працівниками Смолинського торфобрикетного заводу Голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч сьогодні мав зустріч з ініціативною групою з числа працівників Смолинського торфобрикетного заводу для продовження діалогу з приводу виходу підприємства з кризи.
Нагадаємо, що у ході попередньої зустрічі ініціативна група таки почула Валерій Куліча і погодилася з тим фактом, що голова ОДА не має повноважень з призначення чи звільнення директорів державних підприємств (яким є «Чернігівторф»). У свою чергу Валерій Куліч запевнив працівників у тому, що підтримає адекватну кандидатуру керівника підприємства, пропоновану колективом, та підпише документ, у якому проситиме відповідальних за призначення на підприємстві, зокрема Міністерство енергетики та вугільної промисловості, підтримати кандидатуру від працівників підприємства.
Проте таку рекомендацію (а підписаний головою ОДА документ у цьому питанні не має іншого впливу, крім рекомендаційного) Валерій Куліч пообіцяв підписати за умови надання кандидатом конкретного плану виходу підприємства з кризи та його непричетності до корупційних діянь, які могли спричинити виникнення ситуації, що склалася.
Однак сьогодні ініціативна група прийшла до голови ОДА з вимогою рекомендувати Міністерству екс-директора підприємства, який, за інформацією Валерія Куліча є безпосереднім учасником протиправних оборудок, які призвели до кризової ситуації на підприємстві і, крім того, перебуває у полі уваги правоохоронних органів з означеного питання. Валерій Куліч ще на попередній зустрічі прилюдно, у очі екс-директору, а нині знову кандидату на посаду, вказав на те, що саме він ставив підпис під документами, які потягнули за собою конфлікт інвесторів і, як наслідок, блокування роботи заводу.
Отож після чергового, вже емоційного, нагадування ініціативній групі своєї позиції, яка коротко формулюється таким чином: «Ноги цієї людини не буде на підприємстві, тому що злодій має сидіти в тюрмі, а не в кабінеті», Валерій Куліч отримав від представників колективу вже інше подання.
Голова ОДА одразу ж погодився підписати відповідну рекомендацію пропонованому кандидату після долучення до неї біографічної довідки та плану виходу підприємства з кризи.
За результатами зустрічі Валерій Куліч та члени ініціативної групи потисли одне одному руки.

Джерело: facebookКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 880 | Теги: Смолинський торфобрикетний завод, Валерій Куліч, Протести | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar