15:19 Від безробіття сховалися в «Оазисі» | |
![]() Голова сімейства Станіслав Стрілецький, опинившись без роботи після звільнення з підприємства „Маяк - ООК”, звернувся до міськрайонного центру зайнятості. Там запропонували скористатися виплатою допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи. Саме тоді і народилася ідея „ресторанного бізнесу”. Підтримала його в цьому дружина Леся - „кухар-кондитер” за професією, яка тривалий час працювала в кафе та ресторанах міста. Так і розпочався їх родинний бізнес, а у місті з’явилося кафе з красивою назвою „Оазис”. Зробили ремонт, облаштували літній майданчик, окрему ставку господарі зробили на обслуговування ювілеїв та весіль. Смачна кухня та ввічливість персоналу зробили цей заклад улюбленим місцем прилучан. - В народі кажуть: «Разом і батька легше бити», - з посмішкою говорить Станіслав Петрович, поглядаючи на дружину. - Руки та голова на плечах є, та головне – бажання та мета, над досягненням якої потрібно працювати. Напередодні дня підприємця хочеться привітати цю працьовиту родину та побажати їм успіхів та усіляких гараздів. Прилуцький міськрайонний центр зайнятості | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |