18:58 Виділення коштів на тероборону: у Чернігові скликають позачергову сесію облради | |
![]() Про це Суспільному повідомила голова облради Олена Дмитренко. За її словами, рада працює в робочому режимі. Єдина проблема – багато хворих на коронавірус. "Нині має бути абсолютно твереза голова та ніяких панічних настроїв", – сказала Олена Дмитренко. Згідно з пояснювальною запискою, на тероборону планують виділити 10 мільйонів гривень. | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |