реклама партнерів:
Головна » 2018 » Січень » 1 » Відсьогодні українці зобов'язані їздити населеними пунктами не швидше 50 км/год
11:11
Відсьогодні українці зобов'язані їздити населеними пунктами не швидше 50 км/год
Відсьогодні українці зобов'язані їздити населеними пунктами не швидше 50 км/год Кабінет міністрів України зменшує з 1 січня 2018 року максимально дозволену швидкість руху транспортних засобів в населених пунктах до 50 км/год з 60 км/год.

Про це йдеться в постанові Кабміну №883 від 10 листопада 2017 року, опублікованій у газеті «Урядовий кур'єр», яка набирає чинності з 1 січня 2018 року.
«Уряд вніс зміни до Правил дорожнього руху. Постановою зменшено максимально дозволену швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах з 60 до 50 км/год. Це в свою чергу буде сприяти значному підвищенню рівня безпеки дорожнього руху та збереженню життя людей», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що на сьогоднішній день в більшості країн ЄС дозволена швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах становить не більше 50 км/год, а в окремих пунктах - 30 км/год «Прийняття акта дозволить наблизити національне законодавство до законодавства Європейського Союзу», - йдеться в повідомленні.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 595 | Теги: Швидкість, транспорт, населені пункти | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar