реклама партнерів:
Головна » 2016 » Квітень » 15 » Виставку «Українська Друга світова» відкрили у Чернігові
13:46
Виставку «Українська Друга світова» відкрили у Чернігові
Виставку «Українська Друга світова» відкрили у Чернігові 14 квітня 2016 р. у Чернігові в приміщенні торгово-розважального центру «Hollywood» відбулося відкриття виставки «Українська Друга світова», створеної спільними зусиллями Українського інституту національної пам'яті та Центру досліджень визвольного руху.
Першими її відвідувачами стали учні та вчителі обласного центру.
«Дорогі українці! Нам з вами будувати країну. А для того, аби не повторювати власних помилок та чітко усвідомлювати роль нашої держави у світі, варто добре знати історію. Свою, справжню історію», – такими словами заступник голови – керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова відкрила виставку «Українська Друга світова війна».
«Дуже приємно, що саме у День пам’яті та примирення та у День перемоги ці унікальні світлини та документи ще перебуватимуть в Чернігові. Це дозволить ще раз нагадати правдиві сторінки історії, а деяким навіть допоможе переосмислити завчені догми, – зауважив представник Українського інституту національної пам’яті у Чернігівській області Сергій Бутко.
Він подякував від імені творців виставки Чернігівському обласному історичному музею імені В.В. Тарновського та Корюківському історичному музею за передачу для експозиції документів, світлин і матеріалів.
Представник Українського інституту національної пам’яті підкреслив, що вперше у національній виставці такого рівня на окремому стенді розповідається про Корюківську трагедію 1943 р., яка замовчувалася комуністичним режимом.
У Чернігові виставка працюватиме з 14 квітня по 9 травня.

Організатори експонування у Чернігові: Чернігівська облдержадміністрація за сприяння Українського інституту національної пам’яті і торгово-розважального центру «Hollywood».

В Україні виставка вже побувала у Львові, Києві, Одесі, Черкасах, Дніпропетровську, Сумщині.

Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 830 | Теги: Друга світова війна, Чернігів, Сергій Бутко | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar