реклама партнерів:
Головна » 2018 » Січень » 1 » Водопостачання житлових будинків відновлено, можливе погіршення якості питної води
11:16
Водопостачання житлових будинків відновлено, можливе погіршення якості питної води
Водопостачання житлових будинків відновлено, можливе погіршення якості питної води Водопостачання житлових будинків відновлено. У зв'язку з аварійною ситуацією можливе погіршення якості питної води в центральній частині Чернігова. Рух по вул. Гонча від вул. Коцюбинського до вул. Гетьмана Полуботка - перекрито.
Про це повідомляє "Чернігівводоканал".

Раніше повідомлялося, що 1 січня сталася аварія на магістральному водопроводі діаметром 300 мм поруч з житловим будинком по вул. Гонча, 32. Ця ділянка водопроводу є аварійною і запланована під реконструкцію у 2018 році.
Під перекриття холодного водопостачання потрапляють будинки від перехрестя вулиць Гетьмана Полуботка - Пушкіна, вул. Коцюбинського, вул. Гонча до перехрестя з проспектом Перемоги.
Усуненям аварії займається аварійна бригада служби водопровідних мереж КП "Чернігівводоканал".
Наразі очікується прибуття представників організацій, чиї мережі проходять поруч з місцем проведення робіт.

У зв'язку з аварійною ситуацією та перекриттям водопроводу можливе погіршення якості питної води в центральній частині Чернігова від Кругу до П'яти Кутів, від вул. Київська - Івана Мазепи до вул. Преображенська. КП "Чернігівводоканал" перепрошує за тимчасові незручності.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 791 | Теги: аварія, Чернігівводоканал, питна вода | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar