реклама партнерів:
Головна » 2017 » Серпень » 24 » Всеукраїнський табір "Яструб - 2017": молодь вчиться захищати Батьківщину
14:00
Всеукраїнський табір "Яструб - 2017": молодь вчиться захищати Батьківщину
Всеукраїнський табір У лісовому масиві поблизу Чернігова 18-20 серпня громадська організація «Спілка ветеранів війни з Росією» провела Всеукраїнський табір «Яструб – 2017».

Він спрямований на збільшення чисельності молоді, яка готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

ГО «Спілка ветеранів війни з Росією» – переможниця конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету цьогоріч.

За три дні табору 50 молодих людей ознайомилися з базовими поняттями тактичної оборони та першочерговими діями, освоїли основні психологічні прийоми поведінки в критичних ситуаціях, навчилися правильно оцінювати ситуацію в стресових обставинах та надавати першу медичну допомогу. Також оволоділи навичками управління безпілотними літальними апаратами.

За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністраціїКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 589 | Теги: АТО, ветерани війни | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar