21:31 Запрошуємо на лекцію «Пам’ятки архітектури Чернігова у художніх кінострічках» | |
![]() Переглядаючи фільми, чернігівці часто спостерігають на телеекранах знайомі пейзажі, вулиці, місцеві пам’ятки старовини. На лекції ви дізнаєтеся про те, чому кіномитці досить часто обирають Чернігів, як майданчик для створення майбутніх фільмів. Молодший науковий співробітник Олександр Литовченко особливу увагу приділить кінострічкам, які знімали в нашому місті на початку нового тисячоліття. Запрошуємо на лекцію всіх, хто цікавиться історією Чернігова. Вартість вхідного квитка на лекцію: 1 гривня. Телефон для довідок: 645-964. Адміністрація Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». На фото кадр з телефільму «Дело для настоящих мужчин» (1983 р.). | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |