реклама партнерів:
Знову темники від влади? - 27 Серпня 2017 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2017 » Серпень » 27 » Знову темники від влади?
18:43
Знову темники від влади?
Знову темники від влади? Виступ представника Народного Руху України, відомого журналіста і громадського діяча Василя Чепурного на урочистостях у Чернігові викликав нервову реакцію чернігівської влади. Про це свідчить висвітлення заходу прес-службами обласної державної адміністрації, міської ради та відділу інформаційного забезпечення обласної ради – вони згадали усіх виступаючих, крім представника Народного Руху – організації, яка найбільше доклалася до утвердження Незалежності України.

Промовчало про виступ рухівця і обласне телебачення – недарма його керівник, представник «руського міра» Аркадій Білібаєв отримав звання заслуженого журналіста України, хоча жодної його журналістської передачі, публікації чи виступу ми не знаємо.

Точно так робили комуністи у часи боротьби Руху за Незалежність. Це їм не помогло. Так робив і сумновідомий глава адміністрації Кучми Медведчук. Режим Кучми це також не врятувало. Схоже, що й зараз у Чернігівській ОДА відновили систему темників.

А що ж так не сподобалось властьімущим у виступі одного із засновників Народного Руху? Те, що він різко виступив проти олігархічного устрою, проти ненаситі наших народних депутатів та інших чиновників , проти несправедливого розриву між зарплатами і пенсіями владців – з одного боку і вчителів та лікарів з іншого боку - у сотні разів.

Підтверджуємо: це є позиція нашої партії – подолання олігархічного ладу, створення України справедливої і багатої. А темники від ОДА переживемо. Не вперше…

Прес-служба обласної організації Народного Руху України
Категорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 682 | Теги: Народний, темники | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar