Серед сьогоднішніх перейменувань вулиць у Чернігові є для мене найбільш знакове - замість вулиці партизана Стратілата стала вулиця патріарха Мстислава.... ... Читати далі »
21 січня в Чернігові, біля пам’ятного каменя «Борцям за волю України», який розташований неподалік від козацького кафедральний собору святої великомучениці Катерини Православної Церкви України, а потім в Музеї боротьби за відновлення незалежності України на Чернігівщині, громадськість відзначила 105-у річницю Злуки УНР і ЗУНР та 34-у річницю «ланцю... ... Читати далі »
«Наша єдність – наша зброя», — під такою назвою 18 січня проведено круглий стіл до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Софії та Олександра Русових.... ... Читати далі »
Війна з росією охопила не лише схід та південь України. Північна операційна зона також не є виключенням. В прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей (так як й на всій території країни) діє правовий режим воєнного стану. Щодня ворог наносить по тим територіям вогневе ураження. Противник використовує різні види зброї, включаючи авіацію,... ... Читати далі »
Сьогодні, 13 січня, зранку російські військові вкотре підступно атакували Україну повітряними засобами ураження. Уламками ворожої ракети завдано руйнувань у секторі приватної житлової забудови Чернігова. На щастя, люди не постраждали. Поліцейські на місці події проводять документування наслідків атаки росіян.... ... Читати далі »
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру митрополиту однієї з єпархій Української православної церкви (Московського патріархату) у пособництві державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).... ... Читати далі »