08:56 4 листопада. Презентація книги «Коли захиталось небо. «V» означає «Вільні» | |
![]() Книга про те, що зробило нас іншими. Навчило не боятись ні провладних упирів, ні куль, ні вогню. Це у нашій крові гартувалась нова Україна. Це ми йшли супроти тисяч, аби народилась вона. Але спочатку нам потрібно було звільнитися самим. Лілія Мусіхіна брала активну участь в Революції Гідності, зокрема у створенні 15-ї сотні «Вільних Людей» «Самооборони Майдану». Коли розпочалася війна, стала однією із перших волонтерів у Тернополі. Саме про події Революції Гідності 2013—2014 рр. і йдеться у її книжці. Книга присвячена героям російсько-української війни на Сході, що загинули в боротьбі за соборність. Під час зустрічі, за чашкою гарячого чаю, всі бажаючі зможуть поспілкуватися з авторкою та придбати книгу з автографом. Прес-служба КМЦ «Інтермеццо» | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |