реклама партнерів:
Головна » 2019 » Червень » 4 » 7 червня презентація книги С. Ткаченка «Невідомий Артюр Рембо»
11:39
7 червня презентація книги С. Ткаченка «Невідомий Артюр Рембо»
7 червня презентація книги С. Ткаченка «Невідомий Артюр Рембо» Презентація нової книги перекладача і перекладознавця Сергія Ткаченка «Невідомий Артюр Рембо» відбудеться 7 червня о 12.00 у бібліотеці ім. М. Коцюбинського.

До книги увійшли новітні авторські переклади українською мовою найвідоміших творів французького поета Артюра Рембо, а також оригінали віршів із докладним аналізом і коментарями. Також у книзі вміщено аналітичні есеї Сергія Ткаченка.
Книга буде цікава, насамперед, філологам і фахівцям з художнього перекладу, а також широкому колу читачів-шанувальників поезії.

Довідка:
Сергій Ткаченко – кандидат філологічних наук, автор численних наукових статей з проблем перекладознавства, літературознавства, шекспірології, що друкувалися в Україні та закордоном. Перекладач з романських, германських та слов’янських мов, автор книг поезій і перекладів, член Національної Спілки письменників України.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 583 | Теги: презентація, Невідомий Артюр Рембо, книга, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar