Справжні спортивні пристрасті та змагальний дух вирували протягом трьох днів у Чернігівській обласній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі. І це невипадково, адже найкращі юні гімнастки України приїхали в обласний центр на відкритий Чемпіонат України серед школярів з художньої гімнастики за програмою КМСУ та І дорослого розряду, щоб ... ... Читати далі »
Про те, як розвивається будівельна галузь та що наразі будується в області, говорили сьогодні, 26 жовтня, на брифінгу в обласній державній адміністрації.... ... Читати далі »
На честь свого 30-ліття Театр «Маски-шоу» покаже свою нову програму «Маски в кубі» 28 жовтня о 19.00 у Чернігівському драматичному театрі ім. Т.Шевченка.... ... Читати далі »
Жителі села Пам’ять Леніна, провівши 5 жовтня загальні збори за місцем проживання громадян, вирішили повернути своєму населеному пункту стару назву – Загорівка. Про це «Нашому слову» повідомила секретар Куковицької сільської ради Ольга Горова.... ... Читати далі »
У неділю, 25 жовтня відповідно до ухваленої парламентом у липні постанови № 645-VIII відбуваються чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.... ... Читати далі »
На своєму засіданні міська ТВК винесла попередження кандидату на посаду міського голови С. Куценку за те, що він не надав проміжний фінансовий звіт.... ... Читати далі »