реклама партнерів:
Головна » 2017 » Січень » 25 » Альохін відмовився від участі в конкурсі на посаду керівника Нацполіції
19:48
Альохін відмовився від участі в конкурсі на посаду керівника Нацполіції
Альохін відмовився від участі в конкурсі на посаду керівника Нацполіції Начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін повідомив про відмову від подальшої участі в конкурсі на заміщення вакантної посади керівника Національної поліції України та звернувся з відповідною заявою до консультативної відбіркової комісії МВС України.

Своє рішення керівник поліції Чернігівщини мотивував тим, що максимальну користь суспільству здатний принести саме на нинішній посаді — очолюючи територіальний підрозділ поліції в Чернігівській області, своєму рідному краї.

— Саме на Чернігівщині я зростав як професіонал, тут пройшов усі щаблі правоохоронної кар’єри, добре вивчив особливості регіону та притаманні йому проблеми, маю чітке бачення шляхів поліпшення ситуації і хотів би продовжувати цю роботу разом зі своїм колективом, — підкреслив Едуард Альохін.

За інформацією Сектора комунікації поліції Чернігівської області.Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 522 | Теги: Нацполіція, Едуард Альохів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar