10:02 Браво, Інгрід Фудзіко! | |
![]() Вона народилася у сім’ї шведського архітектора і японської піаністки — звідси таке незвичне поєднання Заходу і Сходу в її прізвищі та імені. У Чернігів Фудзіко Хеммінг прибула на запрошення художнього керівника і головного диригента академічного симфонічного оркестру «Філармонія» Миколи Сукача. А сам концерт відбувся за сприяння Посольства Японії в Україні, диригував українським оркестром професор консерваторії із Осаки Міцунобу Такая. Чернігівська публіка також тепло вітала секретаря Посольства Японії в Україні з питань культури Хошіно Ючі, який говорив українською і захоплювався стародавнім містом над Десною. Пані Інгрід Фудзіко грала етюди Фредеріка Шопена і Ференца Ліста, а у концерті для фортепіано № 2 Ференца Ліста майстерно виконала соло. Її руки вражали пластикою і володінням інструментом виконала соло. Її руки вражали пластикою і володінням інструментом. Отже, Чернігів усерйоз сприйняв оголошений Президентом Петром Порошенком Рік Японії в Україні — і філармонійний центр, і заповідник «Чернігів стародавній» провели низку заходів, присвячених японській культурі. Василь ЧЕПУРНИЙ, "Голос України". | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |