реклама партнерів:
Головна » 2016 » Вересень » 29 » Чернігів львівського сміття приймати не буде
19:17
Чернігів львівського сміття приймати не буде
Чернігів львівського сміття приймати не буде Сьогодні на початку пленарного засідання одинадцятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання у відповідь на виступи кількох депутатів щодо "лівівського сміття" Чернігівський міський голова звернувся до депутатів і громадськості:

Владислав Атрошенко:
- По-перше - жодного автомобіля зі сміттям зі Львова у негласний спосіб, без дозволу депутатського корпусу та громади не було утилізовано в місті Чернігові. Я особисто, своїми очима вже читав такі свідчення, але вони неконкретні, тому що це несенітниця. Жодних кулуарних домовленостей із Садовим не було.

Дійсно Львівський міський голова Андрій Садовий публічно на Асоціації міст України звернувся з цим проханням до всіх міських голів. Процедурно я не можу замовчувати це прохання, висловлене на офіційному заході.

Але вчора з цього питання в Чернігові не було ніяких голосувань і не приймалось ніяких рішень виконкому. Це питання було просто розглянуте як додаткове, були вислухані думки членів виконкому з цього приводу.

У мене була телефонна розмова з Андрієм Садовим з приводу вивозу сміття.Я сказав, що не можу прийняти таке рішення без відома громади.

Була домовленість, що ми переговоримо з лідерами фракцій до початку сесії, почуємо думки. І хочу заспокоїти представників громадськості та депутатів:на сьогодні це питання до порядку денного не вноситься.
Як відомо, прохання міського голови Львова на зібранні Асоціації міст України полягало в тому, щоби різні міста прийняли на свої сміттєзвалища хоча би по одній машині на день зі Львова протягом півтора місяців. Таким чином Львів отримав би час для того, аби знайти вирішення проблеми зі сміттєзвалищем свого міста, яке зараз заблоковане.

Владислав Атрошенко запевнив депутатів і всіх чернігівців, що без згоди громади він дозволу на завезення львівського сміття в Чернігів не дасть.

Разом з тим, він просив депутатів утриматися від демонстративних політичних кроків, які могли б посіяти образи і ворожнечу між українськими містами.

Попри це, за наполяганням депутатів чотирьох фракцій міської ради – «Наш край», «Батьківщина», «Фракція Радикальної партії» і «Опозиційний блок» - на розгляд сесії був винесений проект рішення «Про заборону на прийняття та захоронення відходів». Документ забороняє комунальному підприємству «АТП 2528» приймати на сміттєвий полігон відходи від будь-яких суб’єктів, які не віднесені до територіальної громади м. Чернігова або навколишніх сіл.

Наприкінці засідання сесії депутати проголосували «за» цей проект.

- Сміття не буде завозитися зі Львова не внаслідок цього рішення, а враховуючи думку чернігівців, - прокоментував його прийняття Владислав Атрошенко.

Прес-служба Чернігівської міської радиКатегорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 809 | Теги: львівське сміття, депутати, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar