реклама партнерів:
Головна » 2016 » March » 14 » Діяльність КП "Чернігівводоканал" буде розслідувана
10:05
Діяльність КП "Чернігівводоканал" буде розслідувана
Діяльність КП З метою покращення роботи підприємств комунальної власності Чернігівської міської ради та посилення контролю за виконанням умов контрактів протягом березня керівники комунальних підприємств звітують за підсумками фінансово-господарської діяльності у 2015 році.

12 березня комісія з аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної власності, фінансової діяльності головних розпорядників коштів міського бюджету під керівництвом міського голови Владислава Атрошенка заслухала звіт керівника комунального підприємства міської ради "Чернігівводоканал".

Начальник КП "Чернігівводоканал" Олександр Шкінь ознайомив присутніх з основними фінансовими показниками підприємства за минулий рік та представив проект фінансового плану на плановий бюджетний період.

Під час обговорення фінансових показників діяльності підприємства міський голова висловив зауваження щодо штатного розпису, наявності перебільшеної кількості працівників відповідно до потреб виробництва, заниженої заробітної платні для простих робітників у порівнянні з керівництвом підприємства та невиправданих мільйонних витрат, які здійснювались фактично за рахунок жителів міста, споживачів послуг комунального підприємства "Чернігівводоканал".

Міський голова звинуватив керівника підприємства у непрозорих витратах коштів підприємства, зокрема, придбанні обладнання та ремонту виконаних робіт, що могло спричинити втрати з міського бюджету на мільйони або десятки мільйонів гривень.

Зважаючи на це, фінансовий план підприємства на поточний рік не був прийнятий. За рекомендацією комісії з проведення службового розслідування керівник підприємства КП "Чернігівводоканал" Олександр Шкінь відсторонений від виконання службових обов'язків.

Про це повідомив міський голова Владислав Атрошенко. Він також дав доручення довести це розпорядження до відома колективу підприємства КП "Чернігівводоканал".

Відділ зв'язків з громадськістю міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 863 | Теги: Владислав Атрошенко, Шкінь, Чернігівводоканал | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar