реклама партнерів:
Головна » 2023 » Вересень » 3 » Фонд «Партнерство за сильну Україну» допомагатиме відновити центр Чернігова
20:13
Фонд «Партнерство за сильну Україну» допомагатиме відновити центр Чернігова
Фонд «Партнерство за сильну Україну» допомагатиме відновити центр Чернігова Фонд «Партнерство за сильну Україну» вже півтора роки надає підтримку у відновленні Чернігівщини. Його представники висловили готовність допомогти і з відбудовою середмістя обласного центру, яке постраждало внаслідок російського ракетного удару 19 серпня.
Варіанти подальшої співпраці обговорювали сьогодні з командою ОВА в рамках роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва.

«З Фондом «Партнерство за сильну Україну» ми планували перейти на новий рівень співпраці та реалізації запланованих проєктів. Але підступні удари ворога змушують нас повертатись до вирішення нагальних питань. Насамперед до початку опалювального сезону необхідно відремонтувати дахи та встановити вікна в постраждалих будівлях. Також першочерговим завданням є забезпечення функціонування критичної інфраструктури та безпеки енергетичних об’єктів», – зауважив перший заступник начальника ОВА Костянтин Мегем.

Щоденних обстрілів зазнає прикордоння Чернігівщини. Ворог завдає удари по цивільній інфраструктурі та житловим будинкам.

Так, протягом останнього тижня зазнала значних руйнувань Семенівська громада, де постраждало приміщення лікарні та було повністю знищено будівлю селищної ради, в якій знаходився і Центр надання адміністративних послуг. Наразі вирішується питання щодо надання приміщення для ЦНАПу, проте залишається потреба забезпечити його меблями та обладнанням.

«Крім допомоги з відновленням центру Чернігова, пріоритетом для нашого Фонду є прикордоння. Ми проаналізуємо ситуацію в Семенівській громаді і будемо шукати можливості провести там найближчим часом оцінку потреб. Ми спробуємо утримати баланс між допомогою місту і області в цілому. Проте нашим пріоритетом залишаються ті території, які найбільше потребують допомоги», – зазначив директор компоненту раннього відновлення Фонду «Партнерство за сильну Україну» Джеймс Феннел.

«Сподіваюсь, що ми зможемо знайти найкращі варіанти допомоги громадам Чернігівщини», – додав Саймон Вікерс, старший програмний директор Фонду.

Довідково. Міжнародний фонд «Партнерство за сильну Україну» – це багаторічна мультидонорська програма, що працює за ініціативи та підтримки Уряду Великої Британії, а також за участі 5 країн – США, Фінляндії, Канади, Швейцарії та Швеції. Програма впроваджується управляючою компанією – Кімонікс Інтернешнл – і адмініструється Міністерством закордонних справ і у справах Співдружності та розвитку Великобританії (МЗССН).

На Чернігівщині Фонд реалізовує 41 проєкт з допомоги у відновленні будівель, облаштуванні укриттів, надання комп’ютерної техніки, обладнання. Зокрема, в рамках проєкту «Раннє відновлення» допомогу у відновленні соціальної інфраструктури отримали п’ять територіальних громад – Чернігівська, Киїнська, Киселівська, Іванівська та Новобасанська. Крім того, наразі триває робота щодо встановлення системи оповіщення в обласному центрі.

Регіональний офіс міжнародного співробітництва — ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1283 | Теги: відновлення, російська агресія, війна, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar