реклама партнерів:
Головна » 2017 » Листопад » 4 » Гідроізоляція підземного переходу біля готелю Україна буде зроблена ще на двох ділянках
09:06
Гідроізоляція підземного переходу біля готелю Україна буде зроблена ще на двох ділянках
Гідроізоляція підземного переходу біля готелю Україна буде зроблена ще на двох ділянках Поворот з проспекту Перемоги на проспект Миру, а також виїзд з проспекту Миру на проспект Перемоги в Чернігові будуть цілодобово перекриватися на 1 тиждень – з 5 по 12 листопада – для проведення гідроізоляції ще на двох ділянках підземного переходу, які цього потребують.

Рух проспектом Перемоги, а також проспектом Миру в напрямку до площі при цьому не зачіпатимуться.

Таке рішення прийняв сьогодні, 3 листопада, виконавчий комітет Чернігівської міської ради на своєму позачерговому засіданні.

Роботи будуть виконуватися в рамках реконструкції цього підземного переходу, яка зараз триває.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, коментуючи це питання на засіданні виконкому, підкреслив, що поступове влаштування нової гідроізоляції над усією площею переходу планувалося на майбутнє. Але, оскільки з’явилися підтікання, дві наступні ділянки будуть зроблені зараз:

- Якщо нас не підведе прогноз погоди, то зараз в нас на тиждень буде таке «вікно» по погоднім умовам, коли можливо виконати гідроізоляцію підземного переходу на цих ділянках, - сказав він. – Ми узгодили з підрядником, що нова гідроізоляція буде накладатися «внахлест» з сусідніми ділянками, й таким чином буде сформований суцільний шар.

На думку міського голови, проведення таких робіт раніше й одночасно над усією площею підземного переходу було теоретично можливим, але несло б і додаткові труднощі. Зокрема, перекриття руху на всьому перехресті на довгий час було би більш важким для городян, ніж часткові по кілька днів.

Довідково:
Увесь громадський транспорт у дні перекриття руху обʼїжджатиме закриту ділянку вулицею Пʼятницькою.

Маршрути тролейбусів зміняться наступним чином:
№ 3 — від Вокзалу їде вулицею Івана Мазепи
№ 5 — у напрямку Подусівки прямує через красну площу, вулиці Пʼятницьку та Київську
№ 6 — через вулиці Пʼятницьку та Київську
№ 9 — через вулиці Пʼятницьку та КиївськуКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 737 | Теги: підземний перехід, гідроізоляція, готель Україна | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar