реклама партнерів:
Головна » 2019 » Червень » 12 » Інформаційна новинка на чернігівському Валу: таблички з QR-кодами
11:02
Інформаційна новинка на чернігівському Валу: таблички з QR-кодами
Інформаційна новинка на чернігівському Валу: таблички з QR-кодами Нещодавно на Дитинці-Валу біля архітектурних пам’яток встановили вісім табличок з QR-кодами. Відтепер про них можна почитати, відсканувавши код за допомогою телефона.

Запроваджено цю інформаційну новинку Управлінням культури та туризму Чернігівської міської ради за сприяння Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

До речі, першим впроваджувати QR-коди почав Львів ще у 2011 році. Їх розмістили більш ніж на 80 об’єктах перед Євро-2012 для допомоги іноземним уболівальникам, але продовжують ними користуватися туристи і зараз.

Розробила QR-код у далекому 1994 році японська компанія Denso Wave. Японці як передовики автоматизації та технічного прогресу тоді користувалися звичайними штрих-кодами. Але обсяг інформації в них був дуже малий (до 30 символів), відтак довелося шукати інше рішення. Ним і став QR-код – двомірне зображення, в яке закладається певний текст або цифри.
Переваг порівняно зі звичайним штрих-кодом у нього два – це простота сканування і обсяг даних. Читати код може будь-який мобільний пристрій з фотокамерою і спеціальним ПО, а завдяки системі корекції помилок інформацію можна розшифрувати навіть при пошкодженні 30 % коду.

Фото Сергія ЧерняковаПереглядів: 346 | Теги: QR-код, вал, Чернігів, туристи | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar