20:00 Японські музиканти – на чернігівській сцені | |
![]() Кларнетист Масаічі Такеучі не тільки виконав прелюдію та танець для кларнета з оркестром Вітольда Лютославського, але й представив п’ятьох своїх студенток, що виступали як музикантки українського оркестру Маестро Такеучі є відомим у Японії музикантом, входить до численних міжнародних музичних журі. Японці говорили з чернігівцями мовою музики і цю світову мову чудово розуміли всі шанувальники мистецтва. Василь ЧЕПУРНИЙ, Голос України | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |