реклама партнерів:
Головна » 2016 » Жовтень » 31 » Хто краще розповість про дитячий відпочинок — одержить нагороду
20:36
Хто краще розповість про дитячий відпочинок — одержить нагороду
Хто краще розповість про дитячий відпочинок — одержить нагороду Навесні на Чернігівщині стартуватиме Обласний конкурс серед засобів масової інформації на краще висвітлення літньої дитячої оздоровчої кампанії. Про це під час чергового брифінгу в облдержадміністрації повідомили директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш та її заступниця Світлана Скиба.

Прийом конкурсних робіт розпочнуть першого квітня наступного року, а підсумують конкурс вже наприкінці вересня. Організатори — Департамент сім’ї молоді та спорту ОДА, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА та обласна організація Національної спілки журналістів України визначили наступні номінації тематичного конкурсу:
- «Краща газетна публікація»;
- «Краща (кращий) теле- або радіопрограма (сюжет)»;
- «Краща публікація в інтернет-виданнях»;
- «Краще висвітлення літньої оздоровчої кампанії».

Передбачається, що конкурс сприятиме поінформованості громадськості про підготовку та проведення літньої оздоровчої кампанії, підвищенню рівня надання послуг дитячого відпочинку та оздоровлення. Кращі роботи буде відзначено, а авторів нагороджено. При чому, якщо у перших трьох номінаціях нагородять автора журналістського матеріалу, то за краще висвітлення літньої оздоровчої кампанії нагорода може бути колективною.

Ніна Лемеш поінформувала присутніх на брифінгу журналістів про підсумки дитячої оздоровчої кампанії цього року. Серед пріоритетів на рік наступний особливо виокремила національно-патріотичний аспект організації літнього дитячого дозвілля та координування дій всіх суб’єктів оздоровлення на створення безпечних та комфортних умов відпочинку дітей.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 541 | Теги: Чернігівщина, Відпочинок, діти | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar