реклама партнерів:
Головна » 2019 » Травень » 15 » Крок за кроком на шляху до створення індустріального парку в області
07:26
Крок за кроком на шляху до створення індустріального парку в області
Крок за кроком на шляху до створення індустріального парку в області 14 травня 2019 року відбулося перше засідання робочої групи для координації діяльності зі створення індустріального парку «Менський». Засідання відбулось з виїздом на безпосереднє місце розташування майбутнього парку у м. Мена. В Україні на сьогодні вже зареєстровано 40 індустріальних парків, в Чернігівській області ця робота проводиться вперше.

За результатами засідання відпрацьовано покроковий план дій зі створення та реєстрації індустріального парку «Менський» з визначенням конкретних строків та відповідальних виконавців по кожному заходу.

До 1 червня 2019 року Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації з урахуванням усіх наданих членами робочої групи пропозицій та зауважень буде поданий на затвердження голові облдержадміністрації План організаційних заходів зі створення та реєстрації індустріального парку «Менський».

Створення індустріального парку на теренах області матиме позитивний вплив на розвиток не тільки м. Мена, а й усього регіону та стане поштовхом до стимулювання ділової активності та залучення інвестицій.

Маємо надію, що завдяки спільним зусиллям індустріальний парк «Менський» буде включено до Реєстру індустріальних парків до кінця поточного року.

За повідомленням Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації.Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 321 | Теги: індустріальний парк, інвестиції, Менський | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar