реклама партнерів:
Головна » 2016 » Березень » 28 » Майбутнє кінотеатру імені Щорса у Чернігові буде вирішено до 1 квітня
21:03
Майбутнє кінотеатру імені Щорса у Чернігові буде вирішено до 1 квітня
Майбутнє кінотеатру імені Щорса у Чернігові буде вирішено до 1 квітня – Приміщення кінотеатру має стати культурним, мистецьким, молодіжним осередком, а крім того — ще й центром патріотичного виховання, – зазначила заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова.

Пропозиції щодо подальшої долі кінотеатру імені Щорса та його приміщень на розгляд громадськості було винесено близько трьох тижнів тому. Сьогодні було підбито перші підсумки обговорення та розглянуто нові проекти.

Під час засідання робочої групи відзначалося, що приміщення потребує великого ремонту, а значить і значних капіталовкладень. Лунали навіть пропозиції залучити до цього приватний бізнес.

Директор Молодіжного театру, заслужений діяч мистецтв України Геннадій Касьянов із вдячністю сприйняв пропозицію перемістити театр до більшої будівлі. Проте зауважив, що це стало б можливим лише після відповідної реконструкції приміщення, на яку навряд чи знайдуться кошти.

Учасники наради зрештою зійшлися на думці, що це приміщення має використовуватись за своїм основним призначенням — бути осередком культури та мистецтв.

– Перед нами постало складне завдання: з одного боку потрібно створити самодостатній бізнес, а з іншого – зберегти культуру та мистецьку атмосферу, яка формувалась роками, - зазначила Наталія Романова.

Тому більш конкретно робоча група визначиться на вечірньому засіданні у Департаменті культури і туризму, національностей та релігій ОДА та подасть остаточний проект на розгляд обласної ради.

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 890 | Теги: Чернігів, кінотеатр ім. Щорса | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar