реклама партнерів:
Менянка Ніна Лисиця провела майстер-клас по лозоплетінню - 28 Травня 2019 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2019 » Травень » 28 » Менянка Ніна Лисиця провела майстер-клас по лозоплетінню
20:18
Менянка Ніна Лисиця провела майстер-клас по лозоплетінню
Менянка Ніна Лисиця провела майстер-клас по лозоплетінню Менська майстриня з лозоплетіння Ніна Лисиця провела майстер-клас для безробітних жінок у Менській філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

У лозоплетінні проявити свій талант доволі непросто. Красиві якісні вироби потребують багато зусиль, терпіння і любові. Кожне плетене диво – частина серця майстра. Зроблені з душею, якісно і професійно, такі речі служитимуть довго, а попит на екологічно чисті вишукані натуральні вироби з роками лише зростає.

– Головне у цій справі – мати натхнення та художній смак, – переконана майстриня.

Вона розповіла про техніку, матеріали та обладнання при виготовленні виробів з лози.

А за сприяння служби зайнятості, можна безкоштовно здобути професію виробника художніх виробів з лози у Гощанському навчальному відділенні на Рівненщині. Навчання триває близько 5 місяців. Тим, хто хоче освоїти це ремесло і започаткувати свою справу, слід звернутися до місцевої служби зайнятості.

Джерело: susidy.city

Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 369 | Теги: Ніна Лисиця, лозоплетіння, Мена, майстер-клас | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar