реклама партнерів:
Головна » 2017 » Січень » 28 » На Чернігівщині може стартувати дорожня реформа
09:26
На Чернігівщині може стартувати дорожня реформа
На Чернігівщині може стартувати дорожня реформа У 2017 році у 3 регіонах країни проводитиметься пілот повної реорганізації системи управління дорожніми підприємствами. Чернігівський облавтодор виявив бажання стати одним з перших.
Про це повідомили кореспондента "Чернігівського формату" у прес-службі ДАК "Автомобільні дороги України".

27 січня 2017 року Артем Гриненко керівник ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» з робочим візитом побував на Чернігівщині. Головна мета – оцінити готовність дорожніх підприємств регіону до впровадження повного реформування управління.

«Плани реорганізації дуже амбіційні та кардинальні. Ми маємо намір повністю перезавантажити усю діяльність в облавтодорах та їх філіях. Крокувати необхідно разом з часом та позбуватися ручного керівництва, автоматизовувати усі процеси управління: від документообігу до закупівель. Та щоб не помилитися та проаналізувати правильність тих чи інших реформаторських ініціатив, впроваджувати весь комплекс повністю плануємо спочатку у 3 областях. Завдяки цьому, ми зможемо проаналізувати усі ризики та знайти найоптимальніший алгоритм», – повідомив Артем Гриненко.

За його словами, перед тим, як прийняти остаточне рішення щодо включення Чернігівської області до пілотного проекту реформування Компанії, необхідно ознайомитися з усіма активами облавтодору, критично оцінити його фінансовий і технічний стан та зрозуміти, де є прогалини, а де перспективи.

«У цьому році ми хочемо значно збільшити обсяги робіт на замовлення як приватних організацій, так і на замовлення облдержадміністрацій. В рамках децентралізації, у 2017 році місцеві бюджети збільшено на 18%. Я впевнений, що кожен губернатор в своїй області хоче бачити гарні та безпечні дороги. Ми, зі свого боку, можемо їм в цьому допомогти», – зазначив Гриненко.

Щодо зимового утримання доріг: Чернігівський облавтодор справляється. Наразі активно ведеться робота по заготівлі додаткових протиожеледних матеріалів. Зима виявилася досить нестандартною для українського клімату, тому матеріалів для зимового утримання доріг необхідно більше, аніж було заплановано на початку сезону, інформує прес-служба «ДАК «Автомобільні дороги України».

Станом на сьогодні на дороги Чернігівщини було використано близько 8,5 тис. тон технічної солі, 47 тис. тон фрикційних матеріалів та майже 40 протиожеледних сумішей. Для прикладу, за увесь минулорічний зимовий сезон дорожники Чернігівщини використали 37 тис. тон протиожеледних матеріалів (піщано-соляної суміші) та 1,3 тис. тон чистої солі.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 751 | Теги: Чернігівщина, дороги, пілотний проект | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar