реклама партнерів:
Головна » 2019 » Червень » 3 » На пам’ятках архітектури Чернігова проводяться ремонтні роботи
09:00
На пам’ятках архітектури Чернігова проводяться ремонтні роботи
На пам’ятках архітектури Чернігова проводяться ремонтні роботи Цього року у Чернігові на архітектурних пам’ятках національного значення проводяться ремонтні роботи. Для цього залучаються як державні, так і кошти релігійних громад.
Зокрема, за погодженням з Національним архітектурно-історичним заповідником «Чернігів стародавній» та під контролем їх фахівців проводяться штукатурні роботи на фасадах Спасо-Преображенського собору (замовник: релігійна громада УПЦ).

Як вже повідомлялося, цього року заповідник «Чернігів стародавній» буде проводити низку просвітницьких та наукових заходів з нагоди 950-річчя засновування унікального підземного комплексу Антонієві печери. Відтак, здійснено ремонт Іллінської церкви (замовник: Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній»), передбачається і ремонт підземних споруд.

За пропозицією керівництва заповідника та за участю представників користувача — Чернігівської єпархії УПЦ — було обстежено технічний стан пам’ятки архітектури національного значення дзвіниці Троїцького собору. У травні за кошти релігійної громади розпочалися штукатурні роботи на фасадах споруди.

Передбачається також проведення ремонтних робіт на Колегіумі.

Враховуючи унікальність архітектурних пам’яток Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», першочергову увагу зосереджено на їхній охороні та збереженні. Тож фахівці заповідника постійно проводять обстеження технічного стану споруд, за необхідності та наявності відповідних коштів проводяться ремонтні та реставраційні роботи.

Фото Сергія Чернякова, «Чернігів стародавній».Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 837 | Теги: архітектура, Чернігів стародавній, ремонт | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar