реклама партнерів:
Ніжинець Валерій збирає і лікує бродячих котів - 12 Травня 2019 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2019 » Травень » 12 » Ніжинець Валерій збирає і лікує бродячих котів
12:45
Ніжинець Валерій збирає і лікує бродячих котів
Ніжинець Валерій збирає і лікує бродячих котів Ніжинець Валерій (прізвище не називає) збирає і лікує бродячих котів. Сам купує їм ліки, возить до ветлікарні. Уже здорових та їхнє потомство роздає людям. Його котики чисті, пухнасті, вгодовані…
Люди охоче беруть домашніх улюбленців. Тетяна розповідає: «Котика давно хотіла завести вдома для донечки. А сьогодні от побачила і взяла. Вибирала хлопчика, господарю дала символічні гривні – на корм».
Валерій за професією технік-механік, зараз на групі по стану здоров’ю, тож не працює. Має добре серце, тому не може пройти повз бездомне кошенятко.
– Буває йдеш, а там сидить змокле, хворе та голодне, я за пазуху – та й додому. Вилікую, виходжу. У мене 10 знайд. Є й такі, яких мені підкидають. Справа клопітна, кожного потрібно нагодувати, лікувати. Частина живе в квартирі, частина в підвалі, в будинку ні мишей, ні крис – всіх виловили, – каже чоловік.
Родина Валерія з батьковою доброю справою змирилася. А сусіди, звісно, не всі в захваті. – Це ж не я їх приманюю, це ж ви, люди, їх викидаєте, – ділиться він.
Є у Валерія і улюблениця Матильда. Її він знайшов біля пам’ятника афганцям п’ять років тому. – Бачу сидить кволе, вичухав, але більмо на оці так і залишилось. Ось сьогодні Матильдиних пухнастиків-мишеловок віддаю у добрі руки, – зазначає господар тваринок.
Окрім котів, має чоловік і сім собак, двоє з них слухняно сиділи біля господаря поки він займався благородною справою.

Джерело: НежатинКатегорія: ЦІКАВИНКИ | Переглядів: 264 | Теги: Ніжин, благодійність, бродячі коти | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar