реклама партнерів:
Головна » 2016 » Березень » 27 » Нова книга чернігівської письменниці Валентини Мастєрової «Смарагд»
09:34
Нова книга чернігівської письменниці Валентини Мастєрової «Смарагд»
Нова книга чернігівської письменниці Валентини Мастєрової «Смарагд» Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля» видав книгу чернігівської письменниці Валентини Мастєрової «Смарагд».
Її тираж – 11000 примірників.

Опис книги: «У хвилину відчаю він, син парторга колгоспу і циганки, що ходила з табором, вигукне: «Я і сам не знаю, хто я, але не злодій – це точно!». Коли в Афганістані смерть зазирне в очі, жалкуватиме лише, що помре, так і не пізнавши справжнього кохання. А коли виживе і кохання постукає у змучене серце - злякавшись своєї немочі, відштовхне вимріяне почуття. Та чи вдасться побороти любов йому, тепер уже ченцю Варфоломію, що дав обітницю служити Господу і людям?...».

Життя та діяльність письменниці та журналістки Валентини Мастєрової пов’язані з чернігівським краєм.
З-під пера письменниці вийшли книги оповідань «Так плакало дерево», «Крила», романи «Суча дочка», «Смарагд», повісті «Мавра», «Мати». Лауреат премій імені Василя Стуса, «Благовіст», обласної премії імені Михайла Коцюбинського.
Член Національної спілки письменників України з 1993 року.

Джерело: «Чернігівський формат».Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1178 | Теги: книга, Смарагд, Валентина Мастэрова | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar