реклама партнерів:
Головна » 2016 » Березень » 24 » Новгород-Сіверський та Прилуцький райони вже підключилися до газу
18:37
Новгород-Сіверський та Прилуцький райони вже підключилися до газу
Новгород-Сіверський та Прилуцький райони вже підключилися до газу — Новгород-Сіверський та Прилуцький райони вчора вже підключилися до газу. На сьогодні без блакитного палива залишаються п’ять районів області. Однак, і там знаходиться вихід, наприклад перехід на альтернативні види палива. В освітніх установах трохи корегують навчальний план — на кілька днів діти йдуть на канікули. Варто зауважити, що ніде без тепла не залишилися медичні установи, — прокоментував ситуацію перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

На місцевому рівні ведуться перемовини з теплогенеруючими компаніями, на державному — голова проводить зустрічі з Кабміном та Міністерством фінансів, аби область отримала субвенцію від держави у належному обсязі. Також розглядається можливість залучення коштів громад.

Наразі ситуація оперативно регулюється в ручному режимі. Кожен об’єкт розглядається в індивідуальному порядку.

Загалом виникнення згаданої проблеми зумовлене зменшенням фінансування та значними змінами у нормативних документах, які регулюють діяльність галузі газопостачання (зокрема, у частині проведення тендерних процедур).

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 832 | Теги: газопостачання, Чернігівщина, тендер | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar