реклама партнерів:
Головна » 2016 » Вересень » 26 » Нову ділянку для полігону сміття шукатимуть у Чернігові
21:26
Нову ділянку для полігону сміття шукатимуть у Чернігові
Нову ділянку для полігону сміття шукатимуть у Чернігові 26 вересня на нараді з керівниками структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради Владислав Атрошенко дав доручення підготувати пропозиції щодо земельної ділянки, де міг би бути організований для Чернігова новий полігон твердих побутових відходів. Ця ділянка має враховувати потребу і логістику сучасних підприємств для переробки сміття, тому що в перспективі саме передові для сучасного світу технології його переробки Владислав Атрошенко хотів би залучити в Чернігів.

- Я маю серйозні надії залучити серйозного інвестора для будівництва сміттєпереробного заводу повного циклу. Бажано – піролізного, - сказав він. – Є різні технології для переробки цих залишків, де 75% органіки. Брикетування, спалювання, і найбільш на сьогодні передова – це піроліз. Якщо схематично, то це гниття у спеціальних умовах з газоутворенням і наступним одержанням електроенергії. Сьогодні в Європі вже заводи, котрі спалюють залишки органіки, будуть просто закриватися.

Тому ми не пустили сюди так би мовити «інвесторів», яких цікавить тільки «за три копійки» відбір складових, котрі легко продаються – а далі цю проблему вони не бачать. Це міську проблему ліквідації сміття не вирішить, - додав Владислав Атрошенко.

Міський голова повідомив, що вже на 10 жовтня запланована його робоча поїздка до Великобританії з відвіданням розташованого там одного з найкращих у Європі підприємств з переробки сміття.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської радиКатегорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 706 | Теги: полігон сміття, відходи, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar