реклама партнерів:
Головна » 2020 » Лютий » 8 » Обласна рада церков та релігійних організацій – за посилення інституту сім’ї
14:22
Обласна рада церков та релігійних організацій – за посилення інституту сім’ї
Обласна рада церков та релігійних організацій – за посилення інституту сім’ї Морально-духовну та благодійницьку діяльність релігійних громад обговорили сьогодні, 6 лютого, на обласній Раді церков та релігійних організацій. Засідання провів заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван. Посадовець акцентував, що головним має бути міжнаціональна й міжконфесійна злагода та взаємна повага, і запевнив: влада буде підтримувати різні релігійні організації незалежно від того, до якої конфесії вони належать.

– Обласна рада церков та релігійних організацій – важливий інструмент взаємодії влади і церкви. – зауважив Андрій Подорван. – Для нас важлива кожна конфесія, адже всі ви робите для людей велику справу. Зі свого боку Чернігівська ОДА готова підключатися до ваших ініціатив і допомагати організаційно і медійно.

В рамках конструктивного діалогу присутні обговорили проєкти та плани на майбутнє. Розглянули спільні заходи, які слугуватимуть прикладом міжконфесійної злагоди та єдності у реалізації благодійних, милосердницьких та морально-духовних проєктів у 2020 році.

Зокрема, це молитовний сніданок, а також Дні Біблії в рамках проголошеного 2020 року – Всесвітнього року Біблії.

В свою чергу Андрій Подорван запропонував церквам та релігійним організаціям долучитися до підготовки відзначення в області 1000-ліття Чернігівського князівства.

– Для Чернігівщини ця подія має дуже важливе значення. І хоча на перший погляд звучить як світський захід, насправді, має безпосередній зв'язок з історією православ`я, з чернігівськими храмами. Таким чином будемо підсилювати увагу до наших древніх пам`яток, – пояснив заступник.

Представники релігійних громад висловили єдину позицію: одне з головних завдань релігійних конфесій – збереження інституту сім’ї. Разом з тим висловили стурбованість негативною демографічною ситуацією в області та соціально-економічними умовами, які змушують чернігівців виїжджати за кордон у пошуках більш оплачуваної роботи.

– Можу вас запевнити, що 90% всього порядку денного керівництва ОДА – це економіка. Це конкретні напрацювання для поліпшення ситуації, – пояснив Андрій Подорван.

Принагідно він подякував всім представникам церков та релігійних організацій за благодійницьку діяльність, а також організацію змістовного дозвілля для дітей і молоді. Це недільні школи, літні табори, гуртки та молодіжні клуби, які стають майданчиками для спілкування підростаючого покоління і відіграють важливу роль у їх вихованні.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 520 | Теги: сім'я, Чернігівщина, рада церков | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar