реклама партнерів:
Головна » 2019 » Червень » 25 » Питання Деснянської та Новозаводської районних рад: Атрошенко звертається до чернігівців
13:11
Питання Деснянської та Новозаводської районних рад: Атрошенко звертається до чернігівців
Питання Деснянської та Новозаводської районних рад: Атрошенко звертається до чернігівців Як відомо, у проекті порядку денного сьогоднішньої сесії Чернігівської міської ради було питання про неутворення районних Новозаводської та Деснянської районних у місті Чернігові рад.

Для того, щоб не створювати політичного напруження, а також не зашкодити виборчому процесу на позачерговий виборах до Верховної Ради у організаційних питаннях, які належать до компетенції районних рад, міський голова Владислав Атрошенко запропонував перенести розгляд даного питання на серпневу сесію. Також міський голова дав доручення провести громадське обговорення з максимальним залученням громадськості та ЗМІ.

«Я звертаюсь сьогодні до всіх чернігівців з проханням підтримати мене у питанні неутворення районних у місті Чернігові рад, з їх чиновниками, на утримання яких ідуть ваші, шановні чернігівці, кошти", - сказав Владислав Атрошенко.

За словами міського голови, всі соціальні функції та відповідні підрозділи по роботі з населенням зберігаються, мова йде про скорочення чиновників.

Що стосується політичного представництва, то вони у будь-який час буде приблизно однаковим у районних радах і у міській.
«Дбати потрібно не за партійні інтереси, а за громаду», - звернувся до депутатів міський голова.

Джерело: Час ЧернігівськийКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 502 | Теги: Деснянська райрада, скорочення, Новозаводська райрада, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar