реклама партнерів:
Головна » 2017 » Січень » 24 » Послуги служби зайнятості отримали півтори тисячі учасників АТО
16:42
Послуги служби зайнятості отримали півтори тисячі учасників АТО
Послуги служби зайнятості отримали півтори тисячі учасників АТО Протягом 2016 року в області на обліку в службі зайнятості перебували та отримували соціальні послуги 1,5 тисячі демобілізованих учасників антитерористичної операції на сході країни. З них понад третину (546 осіб) залучено до активних програм сприяння зайнятості. Про це повідомила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка.
Так, працевлаштовано 296 вчорашніх воїнів, з яких 28 стали підприємцями, отримавши фінансову допомогу від служби зайнятості на відкриття власної справи, 64 – обрали військову службу за контрактом. Крім того, 185 килишніх бійців залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 65 осіб направлено на професійне навчання.
На 1 січня 2017 року на обліку в службі зайнятості налічувалось 660 безробітних учасників АТО. З них 603 - отримували допомогу по безробіттю, середній розмір якої становив 3 тис. грн.

Інформацію підготувала Валентина ФедусьКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1428 | Теги: служба зайнятості, АТО, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar