реклама партнерів:
Головна » 2016 » Березень » 30 » Прийди і вшануй борця за волю України Миколу Міхновського!
16:20
Прийди і вшануй борця за волю України Миколу Міхновського!
Прийди і вшануй борця за волю України Миколу Міхновського! 31 березня о 18.00 у Чернігові біля пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України» (біля Катерининської церкви) відбудеться вшанування Миколи Міхновського з нагоди 143-ї річниці від дня народження визначного громадсько-політичного діяча та ідеолога українського націоналізму, одного із організаторів українського війська.

Прийди і вшануй вічного борця за волю України, що надає нам, продовжувачам його справ, сил і сьогодні! Його життя було неспокійним, він жив у постійній боротьбі за правду, за ідею, за народ!

Життєвий шлях Миколи Міхновського, тісно пов’язаний із Чернігівщиною. Він народився у сім’ї сільського священика у селі Турівка Прилуцького повіту Полтавської губернії. Тепер це село входить до Згурівського району Київської області, розташовано на межі із Прилуцьким районом Чернігівської області. Середню освіту Микола Міхновський здобув у гімназії в місті Прилуки. На його честь названо одну із вулиць міста Чернігова.

На фото з архіву «Чернігівського формату» вшанування Миколи Міхновського 31 березня 2015 року.

Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1119 | Теги: Микола Міхновський, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar